مجموعه راهکارهای نیکراد

سیستم های جامع ، مدرن و با کاربری آسان نیکراد ، تمامی فرایندهای کسب و کار را بهینه و خودکار ساخته و موسسه شما را به بالاترین سطوح تکنولوژی پیشرفته سوق می دهند. مجموعه راهکارهای کسب و کار الکترونیک نیکراد از تعدادی سیستم اصلی تشکیل شده است. این سیستم ها به طور کاملا یکپارچه با یکدیگر در تعامل بوده و به صورت مستقل و یا همراه با یکدیگر ارائه می شوند تا مجموعه نیازهای موسسات کوچک تا بزرگ را پوشش دهند.

سیستم اینترپرایز

Enterprise Suite به عنوان پلاتفرم شاخص فرایند مدار و ساخت یافته مدیریتی در دنیا ، الگوی یکپارچه و نوینی را برای مفاهیم ERP و CRM ارائه می دهد.

این محصول Web Based بوده و ضمن فراهم کردن امکان دسترسی به اطلاعات از راه دور و با برقرار کردن یک اداره بدون کاغذ ، راهکاری نوین و قابل توسعه به منظور ارتقاء سطح مدیریت و برنامه ریزی اداری ، مالی ، تجاری و صنعتی موسسات است.

سیستم اکسپرس

Express Suite راهکاری قدرتمند ، نوین ، جامع و سازگار با سیستم اینترپرایز است که مستقل از امور اداری بوده و در بر گیرنده مجموعه ای یکپارچه و بسیار گسترده از سیستمهای پیشرفته مدیریت مالی ، تجاری و صنعتی می باشد.

ماهیت تحت وب و امکان دسترسی به اطلاعات از راه دور همراه با سادگی عملکرد و جامع بودن ، این محصول را در جایگاهی خاص قرار داده است. نیک راد نيك راد

سیستم های کلاسیک و کوچک

Classic Suite راهکار جامع و یکپارچه اتوماسیون مالی ، تجاری و صنعتی است که با ساختاری بسیار ساده ، اصولی ، مدرن و تحت ویندوز طراحی شده.

Soudavar سیستم مالی و تجاری تمام اتوماتیک است که برای کسب و کارهای کوچک ارائه گردیده.


Powered by Nikrad Enterprise Gateway

Copyright © 2014 Nikrad Hypersystems
All rights reserved