حقوق کاربری

امنیت

محافظت از داده های شخصی و اطلاعات مربوط به کسب و کار شما یک اولویت برای ما است. ما متعهد به احترام گذاشتن به حریم خصوصی آنلاین شما و تشخیص راهکاری امنیتی و مدیریتی هستیم که شما در رابطه با اطلاعاتی که با ما به اشتراک می گذارید به آن نیاز دارید. به منظور جلوگیری از دسترسی غیر مجاز و یا افشا سازی ، ما یک محیطی کاملا ایمن برای انجام معاملات و مراودات فراهم ساخته ایم.

ما برای محافظت از اطلاعات شخصی که در اختیار ما قرار می گیرد از استانداردهای صنعتی که مقبولیت کلی دارند پیروی می کنیم ، هم در زمان انتقال داده ها و هم زمانی که آنها نزد ما ثبت می شوند. SSL تمام اطلاعات را از جمله اطلاعات کارت اعتباریتان را که از سمت شما به درگاه پرداخت ارسال می شوند کدگذاری می کند. رمزگذاری برای شما امنیت و آرامش خاطر را به ارمغان می آورد البته زمانی که مرورگر و شبکه محلی شما امکان انتقال داده های رمزگذاری شده را فراهم کند. تمام مراحل ذکر شده عملیاتی است که برای حفاظت از اطلاعات جمع آوری شده بصورت آنلاین به اجرا در می آید. با این حال ، هیچ روش انتقال داده ای بر روی اینترنت ، و یا روش ذخیره سازی داده ها ، صد درصد امن نیست. بنابراین ، در حالی که ما با استفاده از ابزار تجاری قابل قبول در تلاش برای برای محافظت از اطلاعات شخصی شما هستیم ، نمی توانیم امنیت مطلق آن اطلاعات را تضمین کنیم.

ما اطلاعات شرکت شما را نمی فروشیم ، افشا نمی کنیم و یا در اختیار هیچ شخص ثالثی قرار نمی دهیم مگر اینکه شما اجازه این کار را به ما داده باشید و یا بر اساس قانون مامور به انجام این کار شده باشیم. اگر شما بخواهید ، ما ممکن است از اطلاعات شرکت شما برای ارسال اطلاعات فنی محصولات و خدمات مان که فکر کنیم شاید برای شما جالب باشد استفاده کنیم.

اطلاعاتی که ما ممکن است نگهداری کنیم

ما ممکن است اطلاعات زیر را جمع آوری کنیم:

  • نام شرکت و دامنه کسب و کار
  • اشخاص مخاطب و سمت های شغلی ایشان
  • اطلاعات تماس از جمله آدرس ایمیل ، فکس ، و غیره
  • اطلاعات آماری مانند کد پستی و غیره
  • سایر اطلاعات مربوط به نظر سنجی های مشتریان و یا فرصت ها

آنچه که ما با اطلاعات جمع آوری شده انجام خواهیم داد

این اطلاعات برای درک هرچه بهتر نیازهای خاص شما و ارائه خدمات بهتر مورد نیاز است. همچنین ما از آن اطلاعات در جهت بهبود بخشیدن به محصولات و خدمات مان در سوابق داخلی مان استفاده خواهیم کرد. همچنین ممکن است ما با استفاده از آن اطلاعات و ایمیلی که شما در اختیار ما قرار داده اید بصورت ادواری ایمیل های تبلیغاتی با اشاره به محصولات جدید ، پیشنهادات ویژه و یا اطلاعاتی که فکر کنیم شاید برای شما جالب باشد بفرستیم.

هر از چند گاهی نیز ممکن است ما از اطلاعاتتان برای تماس با شما برای اهداف تحقیقات علمی استفاده کنیم. ما از طریق ایمیل ، تلفن ، فکس و یا پیام کوتاه با شما تماس برقرار می کنیم. ما ممکن است از اطلاعات شما برای سفارشی کردن وب سایت بنا به سلیقه شما استفاده کنیم.

توضیحاتی در مورد کوکی ها

ما از کوکی های ترافیک ورود به سیستم ، برای شناسایی صفحاتی که قبلا مورد استفاده قرار گرفته اند استفاده می کنیم. این به ما کمک می کند تا اطلاعات مربوط به ترافیک صفحات وب را تجزیه و تحلیل کنیم و وب سایت مان را برای پاسخگو بودن به نیازهای مشتریان بهتر کنیم. ما از این اطلاعات فقط برای اهداف تحلیلی و آماری استفاده خواهیم کرد و سپس داده ها از روی سیستم حذف خواهند شد. به طور کلی ، کوکی ها به ما کمک خواهند کرد که ما وب سایت بهتری را به شما ارائه کنیم چرا که می توانیم با نظارت بر صفحات بفهمیم که شما کدام ها را مفیدتر دانسته اید و کدام ها را کم استفاده تر.

کوکی ها به هیچ عنوان امکان دسترسی ما را به کامپیوتر شما و یا هر گونه اطلاعات در مورد شما را نمی دهند مگر داده هایی که شما برای به اشتراک گذاری با ما انتخاب می کنید. شما می توانید با اعمال تغییرات در تنظیمات مرورگر خود ، کوکی ها را مسدود کنید و یا کوکی های موجودتان را حذف کنید. اگر شما این کار را بکنید از سودمندی وب سایت ما کاسته اید.

کنترل اطلاعات شخصی شما

اگر فکر می کنید که اطلاعاتی که ما از شما داریم نادرست یا ناقص است ، لطفا اطلاعات مربوط به حساب خود را در اسرع وقت به روز رسانی کنید. سیستم بی درنگ هر گونه اطلاعات نادرست را تصحیح خواهد کرد.

اعمال تغییرات در روال فوق

ما ممکن است بدون اطلاع قبلی نسبت به اعمال تغییرات در روال فوق عمل کنیم. روال ها و سیاست های جدید در اینجا ثبت خواهند شد و فورا اعمال خواهند گردید. چک کردن منظم این صفحه تضمین می کند که شما همیشه از آنچه که ما به عنوان داده در این وب سایت جمع آوری و به چه طریق و تحت چه شرایطی استفاده می کنیم آگاه باشید.

توضیحات تکمیلی

اعتماد شما برای ما مهم است. بنابراین ، ما تمام سوالاتتان را در رابطه با نحوه پردازش اطلاعات شخصیتان پاسخ خواهیم داد. اگر شما سوالی دارید که در این بیانیه حفاظت از داده ها پاسخ داده نشده است و یا اگر می خواهید اطلاعات جامع و عمیق تری در رابطه با یک موضوع خاص پیدا کنید ، لطفا و حتما با ما تماس بگیرید.Powered by Nikrad Enterprise Gateway

Copyright © 2019 Nikrad Hypersystems
All rights reserved