سیستم اکانتینگ نیکراد

راهکار جامع مالی ، تجاری ، حسابداری تحت ویندوز به صورت تک کاربره و تحت شبکه
در پکیج های کلاسیک و سودآور

پکیج ها کلاسیک سودآور
Class A Class B Class C Royal Public Turbo
حسابداری مالی حرفه ای نیمه حرفه ای (تمام اتوماتیک)
تغییر کدینگ حسابداری 100 % 90 %
روش صدور اسناد مالی قابل تغییر ثابت
حسابهای شناور
خرید و فروش
سطح قیمت کالا 5 5 5 3 3 1
انبارداری
تعداد انبار نا محدود نا محدود نا محدود نا محدود نا محدود 1
دریافت و پرداخت
چک و بانک
اموال و دارائی
حقوق و دستمزد
تولید
امکانات ویژه
کنترل پروژه
مراکز هزینه و شعب
سیستم ارزی
تصاویر محیط نرم افزار مشاهده مشاهده
دانلود نسخه آزمایشی نسخه آزمایشی نسخه رایگان!
بدون محدودیت زمانی و یا حجمی
با امکانات گسترده
« سفارش آنلاین »
نسخه رایگان!
بدون محدودیت زمانی و یا حجمی
با امکانات گسترده

یک کسب و کار موفق!

فروش سریع

پیش فاکتورها ، سفارشات و صورتحساب ها را به سرعت ایجاد کرده و آنها را به پروفایل اشخاص و پروژه ها وصل کنید. در صورت تمایل سند های مالی مربوطه نیز به صورت خودکار صادر می شوند.

عوامل فروش شما می توانند اطلاعات کامل و به روز شده تا لحظه آخر را هر زمان که می خواهند در اختیار داشته باشند تا به تمامی سوالات مشتریان پاسخ دهند. از جمله اینکه در چه انباری چه محصولی موجود است ، تعرفه قیمت ها چیست و اطلاعاتی دیگر از قبیل اطلاعات خاص مشتریان ، هزینه ها ، مبالغ و غیره.

خرید حساب شده

به سادگی می توانید صورتحساب های خرید کالا را صادر کرده و آنها را به پروژه ها و سایر حسابهای شناور مرتبط کنید. این ماژول با سیستم های انبارداری و همچنین حسابداری مالی اتصال کامل دارد.

بهینه سازی
فرایند فروش

یک فرایند فروش تنظیم کنید و ترتیبی دهید که پیروی از آن برای سایرین ساده باشد.

ماژول های انعطاف پذیر فروش به شما کمک می کنند که رسیدگی به سفارشات از طریق حذف گره ها ، جلوگیری از اشتباهات و در نهایت برقرار کردن یک روال هموار از مرحله صدور پیش فاکتور تا آماده سازی ، تسویه و تحویل سفارش ، ساده شود.

تدارکات

روال خرید خود را از مرحله آغاز تا انتها پیگیری کنید. فرایند خرید و تصمیم گیری ها می تواند به منظور کوتاه سازی زنجیره تامین بسیار ساده شود.

صورتحساب های خرید را که بیانگر کالاها و خدمات مورد دریافت و سایر اطلاعات ضروری هستند ایجاد کرده و نگهداری کنید.

تبدیل
اطلاعات

اسناد مختلف نظیر صورتحساب ها و غیره را به صورت دستی و یا کاملا اتوماتیک به روش فراخوانی و تبدیل محتویات یک پیش فاکتور و یا سفارش معین ایجاد نمایید.

به طور کلی اطلاعات ثبت شده در اسناد فروش ، خرید و حتی انبارداری به طور کامل با یکدیگر در ارتباط می باشند.

صدور خودکار
اسناد حسابداری

از آنجایی که همه ماژول ها بخشی از یک سیستم واحد هستند ، انجام عملیات در هر بخش تاثیر خود را بر حساب های متناظر در بخش حسابداری مالی می گذارد.

صدور خودکار اسناد حسابداری مالی تاثیر شگرفی در افزایش سرعت عملکرد و نیز بالا بردن دقت گزارشات مالی دارد.

کنترل
موجودی انبار

به صورت خودکار میزان موجودی کلیه کالاهایی را که در انبار دارید کنترل کنید. بدین ترتیب ، به طور اشتباهی ، بیش از آنچه که موجود دارید نخواهید فروخت.

توضیحات افزوده

امکان ثبت متون ثابت و یا متغیر به منظور چاپ در مدارک نظیر پیش فاکتور ها ، صورتحساب ها و غیره فراهم است.

فروش امانی

گزینه امانی برای تعیین نوع صورتحساب های صادر شده در نظر گرفته است.

در این سیستم گزارشات بسیار کاربردی طراحی شده که صورتحساب های امانی را مشخص کرده و آنها را از صورتحساب های اصلی تفکیک می کند.

به کار گیری
واحد های ارزی

این قابلیت به کاربران این امکان را می دهد که عملیات را معادل با ارز مورد نظرشان در سیستم ثبت کنند.

از این روی ، واحد پول استفاده شده در مدارک خرید و فروش می تواند بر مبنای ارز متفاوت با آنچه که به عنوان پیش فرض سیستم تعریف شده است تنظیم گردد.

محاسبه
سود فروش

تحلیل آنی آیتم های کالای فروخته شده قابلیت کاربردی است که برای صورتحساب های فروش در نظر گرفته شده.

این قابلیت به شما دید واضحی می دهد در ارتباط با آنچه که دارید کسب می کنید ، بهای تمام شده کالا و در نهایت نحوه وارد شدن و یا خارج شدن سرمایه تان.

نظارت هوشمندانه بر انبار!

اقلام را به دقت ثبت کنید

ماژول انبارداری امکان کنترل کامل بر روی موجودی انبار را به شما می دهد. شما می توانید اقلام کالا را به دقت ثبت کنید و رضایت مشتری را با راهکارهای نوین مدیریت موجودی بالا ببرید.

کنترل کلیدی انبار

از وضوح نتایج مهمی که از کنترل موجودی و مدیریت زنجیره تامین حاصل می شود لذت ببرید. این راه حل اطلاعات واقعی و دقیقی را راجع به انبار در اختیار ما قرار می دهد ، از جمله دریافت ، محل استقرار و انتقال کالا ها ، همچنین ارزش دقیق و وضعیت آنها.

کسر و اضافات انبار

این امکان به منظور تنظیم میزان موجودی کالاها در نظر گرفته شده است و می تواند موجودی کالاها را در انبار های مختلف افزایش و یا کاهش دهد.

عملیات بخش کسر و اضافات انبار برای ثبت تنظیمات تکمیلی موجودی کالا و مقاصدی نظیر ثبت کسر و اضافات انبار و همچنین تبدیل کالا به دارائی استفاده می شود.

نقل و انتقال

نقل و انتقال کالا جابجایی اقلام موجود از یک مکان به مکان دیگر است.

تبدیل و دگرسازی

تبدیل و دگر سازی تکنیک کارامد و دقیقی است که برای تبدیل كردن یك كالا به كالای دیگر استفاده می شود.

بهای تمام شده

یك جدول جامع به نام كاردكس كلیه مراحل سرگذشت كالا را در انبار مشخص ، از ابتدا تا انتهای یك دوره مالی نمایش می دهد و میزان ورود ، خروج ، موجودی و ارزش كالا را در هر مرحله مشخص می كند.

ارزش یابی کالا از طریق روش های میانگین موزون ، FIFO و LIFO انجام می گردد.

بازرسی انبار

یک راه حل مستقل و تکمیل کننده به منظور بازرسی وقایع مرتبط با ورود و خروج کالا در انبار می باشد.

بدین ترتیب بازرسین انبار عملیات ورود و خروج کالا را تحت نظر قرار می دهند. این فرایند برای کنترل عملیات و آشکار کردن مغایرت ها موثر است.

به سادگی حسابداری کنید!

حساب و کتاب کامل و دقیق

هدف نیرو بخشیدن به کسب و کارهاست تا موثرتر مدیریت شوند و خدمات خود را با دقت بیشتری به مشتریان ارائه دهند. این ماژول به شکل کارامدی امکانات محوری حسابداری نظیر گردش حسابها ، دفاتر روزنامه و کل ، حسابهای دریافتنی و پرداختنی ، مدیریت نقدینگی و غیره را با هم هماهنگ و یکپارچه می کند.

بهبود عملکرد کسب و کار

حسابداری اتوماتیک ، مهمترین فرایند های شما را خودکار می کند ، وابستگی شما را به برنامه های صفحات گسترده کاهش داده و بینش عمیقی در ارتباط با عملکرد حقیقی کسب و کارتان به شما می دهد. با بهره از یک راه حل واحد و یکپارچه و استاندارد سازی فرایند ها ، کارایی و توان مالی خود را افزایش و هزینه های پشت صحنه را کاهش دهید. این همان چیزی است که برای افزایش سودمندی ، تصمیم گیری سریع تر و هدایت کسب و کارتان به جلو نیاز دارید.

حسابهای دریافتنی
و پرداختنی

با بهره از امکانات گسترده ماژول حسابداری مالی ، تمام جنبه های فروش و درآمد خود را در کمترین زمان بررسی کرده ، روند ورود نقدینگی را بهینه و گرایش مشتریان به محصولاتتان را افزایش دهید. همچنین تعهدات خود به تامین کنندگان را پیگیری کرده و ضمن کنترل گردش نقدینگی ، سرعت ثبت اطلاعات را بالا ببرید.

سندهای مالی
و تنظیم دفاتر قانونی

سند ها قلب سیستم حسابداری مالی هستند که کارکرد های دسته بندی شده و متنوعی را ارائه می دهند. ضمن گزارشات گردش حسابها و خلاصه سازی عملکرد های روزانه ، دفاتر قانونی نظیر کل و روزنامه به ساده ترین شکل تنظیم شده و صورتهای مالی آماده می گردند.

ماژول سند های مالی به طور کامل با سایر بخش هایی که اسناد حسابداری مالی را به صورت خودکار ثبت و تنظیم می کنند ، یکپارچه شده است.

دریافت ها
و پرداخت ها

برای ثبت عملیات مربوط به پرداخت وجه به طرف حساب ها و یا دریافت وجه از ایشان ، از رویداد های ایجاد شده توسط سیستم خزانه داری استفاده می کنیم.

در این رویداد ها ، حسابهای مالی که نقش آنها در سیستم خزانه داری به عنوان صندوق ، حساب بانکی ، تنخواه گردان و نظایر آنها مشخص شده است به عنوان منبع دریافت و یا پرداخت وجه مشخص می گردند.

اسناد دریافتنی
و پرداختنی

به طور کلی چک های دریافتی و یا پرداختی ثبت شده در رویداد های دریافت و پرداخت در بخش های مربوطه قابل رویت و پیگیری هستند. وضعیت اسناد دریافتنی: معلق / در جریان وصول / برگشت خورده / باطل شده / پاس شده. وضعیت اسناد پرداختنی: معلق / مرجوع شده / برگشت خورده / باطل شده / پاس شده.

چاپ روی چک

الگو های متنوع با پارامترهای مختلف توسط شما قابل تنظیم است تا چاپ چک ساده شود.

حسابهای شناور

در هنگام ثبت آرتیكلهای اسناد حسابداری ، امكان مشخص نمودن حسابهای شناور نظیر اشخاص و پروژه ها ، مرتبط با رویداد مالی وجود دارد. حسابهای شناور وابسته به یك حساب والد نیستند و می توانند با تمامی حسابهای اصلی (کل ، معین و تفصیلی) در ارتباط باشند.

ارتباط حسابهای شناور با حسابهای اصلی در هنگام صدور اسناد حسابداری تعیین می شود. بدین ترتیب اطلاعات عملکرد حسابداری مالی در باطن حسابهای اصلی نگهداری می شود و با استفاده از حسابهای شناور می توان گزارشات خاص را از كلیه حسابهای اصلی و به صورت سرتاسری استخراج نمود.

پرهیز از تكرار تعریف حسابهای همنام در ساختار درختی از مزایای استفاده از حسابهای شناور است.

پروژه ها

از وضعیت هزینه ها و منافع پروژه ها مطلع باشید و آنها را موثر و پر سود کنید. حسابداری مدرن شما را از هزینه های واقعی پروژه های انجام شده آگاه کرده تا شما پیشنهاد های هوشمندانه تری برای پروژه های بعدی ارائه دهید.

این امکان فراهم شده است که بر روند اجرای پروژه نظارت داشته و منابع مالی و انسانی متناسب را مهیا کنید.

مراکز هزینه

با بهره از حسابهای هزینه ، معرفی شعب ، مراکز هزینه ، پرونده ها و حسابهای شناور ، حسابداری چند بعدی شکل می گیرد که نمای چند سطحی و چند بعدی از وضعیت کسب و کار ارائه می دهد.

شعب و بخشهای موسسه را به عنوان مراكز هزینه معرفی و رویدادهای مالی مربوطه را مشخص نمایید تا امكان تهیه گزارش از عملكرد آنها به تفکیک فراهم گردد.

تولید و ساخت ،
خیلی ساده و کارامد!

راه حلی سریع و کاربردی

برای ثبت و کنترل عملیات تولید محصول و مونتاژ کالا از ماژول تولید استفاده می شود. بدین ترتیب قادر خواهید بود تمامی عملیات تولید استاندارد را اجرا فرمایید. مهمتر از همه آنکه پی خواهید برد که چقدر رسیدگی و پیگیری فرایند تولید ساده است.

امکانات تعبیه شده در ماژول تولید ، قابلیت های گسترده و انعطاف پذیری لازم را برای تامین کردن الزامات متنوع مدیریت کاری صنایع گوناگون از جمله صنعتی ، کارگاهی ، کالاهای مصرفی بسته بندی شده و دیگر تولید کنندگان فراهم می آورد.

فرمول های
تولید

فرمول های تولید ارائه شده اند تا طرح های پیش فرض به منظور تسهیل فرایند تولید معرفی شوند.

یک فرمول تولید می تواند محصولات را به همان شکلی که طراحی می شوند ، سفارش داده می شوند ، ساخته و یا حتی نگهداری می شوند تعریف کند.

فرمول ها در ذات به شکل سطوح بالا در سلسله مراتبی هستند که می تواند نمایانگر یک محصول واسط و یا کالای ساخته شده نهایی باشد.

ثبت مکانیزه
عملیات تولید

به منظور ثبت و کنترل عملیات حقیقی تولید از فرم های تولید استفاده می کنیم که فرایند توسعه محصول را به واسطه مجموعه ای از امکانات بومی جهت همکاری تیمی تسریع می کند.

این امکان فراهم است که میزان محصول تولید شده نهایی ، مواد مصرفی و همچنین هزینه های مستقیم و ثابت را در یک فرم تولید ثبت و تنظیم کنیم.

در هر حال استفاده از فرمول های از پیش آماده فرایند تولید را به شکل قابل توجهی تسهیل و تسریع می کند.

محاسبه دقیق
هزینه ها

محاسبه خودکار هزینه ها و بهای تمام شده کالاهای تولید شده این امکان را می دهد که ضمن کنترل ارزش موجودی کالا و هزینه های تولید ، بهای استاندارد را در مقابل بهای حقیقی ارزیابی کنیم.

بهای استاندارد می تواند توسط کاربر معرفی شده و یا به صورت خودکار توسط سیستم و به واسطه صورت مواد مصرفی برای هر محصول محاسبه گردد.

هزینه ها با بهره از فرایند محاسبه بهای تمام شده تولید در ارزش گذاری کلیه محصولات نهایی اعمال می شوند.

ارتباط با
سیستم انبار

ارتباط تنگاتنگ با امکانات گسترده ارائه شده در بخش انبار ، فرایند تامین اطلاعات به منظور ثبت و کنترل عملیات تولید را بسیار کارامد و موثر می کتد.

ساختار مشابه با سایر ماژول ها ، این امکان را فراهم کرده که پروسه تولید به راحتی درون یک فرم اطلاعاتی ساده ثبت گردد.

همچنین گزارشات و روال های موثری به منظور مدیریت موجودی کالا و تامین مواد مستقیم در راستای تعامل فرایند تولید با مدیریت زنجیره تامین فراهم است.

محاسبه حقوق و دستمزد
ساده و راحت!

جامع ، کارامد و منطبق بر قانون کار

مدیریت کارکرد کارکنان و محاسبه میزان حقوق و دستمزد ایشان دیگر دشوار نیست. این ماژول یک سیستم جامع و هوشمند مدیریت منابع انسانی است که تسهیلات گسترده ای در ارتباط با مدیریت و نظارت بر عملکرد و مسئولیت های پرسنل ارائه می دهد. هسته قدرتمند پایگاه داده و امکانات بسیار گسترده کمک می کند که مدیریت منابع انسانی ساده تر ، دقیق تر و موثرتر انجام شود.

به منظور بالا بردن ارزش مهمترین منابع یک کسب و کار یعنی نیروی انسانی آن ، نیاز به یک راه حل برای کاهش هزینه ها و مشکلات این امر مشهود است. به تدریج که کسب و کار شما رشد می کند ، استفاده از یک راه حل مقرون به صرفه و انعطاف پذیر به منظور نظارت بر نیروی انسانی رو به رشد ، متنوع و پراکنده شده ضروری خواهد بود.

Some Text 1...
Some Text 2...


Powered by Nikrad Enterprise Gateway

Copyright © 2024 Nikrad Hypersystems
All rights reserved