نظرات مشتریان

ما در راستای فرایند بازرسی کنترل کیفیت از کاربران خود می خواهیم که نظراتشان را با ما در میان بگذارند. بسیار سپاسگزاریم از کاربرانی که وقت صرف کردند تا موفقیت خود با اتکا به نیکراد را با ما به اشتراک بگذارند و اجازه دادند که داستان موفقیت آنها را منتشر کنیم.

در اینجا برخی از نظرات رضایت آمیز که توسط کاربران موفق ارائه گردیده ، آورده شده است.

”بارزترین و شاخص ترین امتیاز پلاتفرم نیکراد سادگی آن است“

عواملی نظیر فراموش کاری زیاد در مجموعه ، استفاده بیش از اندازه و بی مورد از کاغذ در جریان امور اداری و نیاز شدید به آرشیو و دسته بندی کردن پرونده های مربوط به کارفرماها سبب شد تا به فکر به کارگیری یک پلاتفرم سازمانی باشیم و از اینرو نیکراد را انتخاب کردیم.
 
به کارگیری سیستم های نیکراد سه دستاورد قابل توجه را برای ما به همراه داشته است. نخست نظم ، سپس افزایش سرعت انجام عملیات اداری ، و در نهایت موجب شده است که اطلاعات و منابع انسانی ما با تغییر پرسنل تغییر نکند و نیروی جدید در کوتاهترین زمان ممکن آموزش دیده و جایگزین نیروی قبلی شود.

بارزترین و شاخص ترین خصوصیت پلاتفرم نیکراد سادگی آن است. همچنین کاربر پسند بوده و سرعت دسترسی به اطلاعات توسط آن بالا است. بخش آرشیو اسناد بسیار کارامد است.
 
سادگی و نظم پیاده شده در سیستم های نیکراد رمز موفقیت آن بوده و کارکرد آن بسیار قوی و قدرتمند است.

م. سلطان محمدی ، مدیر اجرایی

شرکت فرآذین

تولید پارتیشن اداری

”نتیجه استفاده از محصولات نیکراد ارتقاء سطح کیفی و کارکرد شرکت ما بوده است“

عواملی نظیر نیاز به داشتن امکان دسترسی سریع به اطلاعات ، نداشتن وابستگی به شخصی خاص و اعمال سلیقه و کمک به استاندارد سازی ، احتیاج به کاهش هزینه ها و همچنین مشکلاتی که در حجم کاری بالا و نیازی که به پرسنل متعدد داشتیم ، ما را به سمت استفاده از نرم افزار های شرکت نیکراد سوق داد. حال همه اعضای مجموعه ما از این نرم افزار استفاده می کنند و نتیجه آن ارتقاء سطح کیفی و کارکرد شرکت ما بوده است.
 
سادگی منوها ، دسترسی آسان و سریع به ابزارهای انبار ، عدم نیاز به پارامترهای زیاد و افزایش سرعت کار و کاهش زمان پیدا کردن خطا در اطلاعات ثبت شده ، برنامه ریزی های فروش ، عدم اخطار خرابی سیستم و قفل کردن سیستم ، بخش تولید و برگه های تولید ، صورت های سود و زیان و محاسبه دقیق بهای تمام شده همگی مواردی هستند که می توان از آنها به عنوان امکانات مطلوب این نرم افزار یاد کرد. 

بالا بودن توانایی و قدرت شرکت نیکراد ، آرامش و اطمینان خاطر را برای مشتریان در رابطه با حفظ و نگهداری اطلاعات آنها فراهم می آورد.

ر. نظر پناه ، مدیر مالی

شرکت کاریزاب

تولید و فروش دستگاه تصفیه آب ، دیگ های بخار و کیت اندازه گیری کلر و سختی آب برای بیش از هزار و چهارصد موسسه نظیر پتروشیمی تهران ، پتروشیمی اراک ، منابع بندری امام خمینی ، شکلات سازی داداش برادر ، منابع لبنی و ...

”نیکراد برای هر نوع مشکل احتمالی راه حلی پیدا می کند“

ما نیاز به سیستمی داشتیم که اطلاعات و پرونده های مربوط به پروژه ها را از هم تفکیک کند و دارای قابلیت تعریف حسابهای بی همتا باشد. از اینرو ما با محصولات نیکراد آشنا شدیم و به آنها رو آوردیم. پی آمد استفاده از محصولات نیکراد برای ما افزایش کارایی مجموعه و همچنین نظم پیدا کردن سازمانمان بوده است.

سیستم نیکراد ساده و آسان است. نصب آن مختصر و سریع است. نحوه به روز رسانی نرم افزار این شرکت بسیار مطلوب است. کار با نیکراد راحت است. نیکراد مقرون به صرفه و کارا است و برای هر نوع مشکل احتمالی راه حلی اندیشیده و چاره ای پیدا می کند.

حسابهای ویژه ، پروژه ها و گزارش ساز هوشمند از نقاط قوت محصولات شرکت نیکراد هستند.

س. محامدی ، مدیر مالی

تحلیل نقشه نیان

شرکت مهندسین مشاور و نقشه برداری

”بهره گیری از سیستم های نیکراد نتایجی را برای شما به ثمر میرساند که تصورش را نمی کردید“

ما احتیاج به سیستمی داشتیم که اطلاعاتمان را مرتب سازی کند و امکان گزارشگیری و بروز رسانی اطلاعات را برای ما فراهم آورد. همچنین سیستم مورد نظر باید امکان گردش کار را برای ما تامین می کرد و سرعت دسترسی ما را به اطلاعات افزایش می داد. نیکراد با در بر داشتن همه این خصوصیات توانست اعتماد ما را به خود جلب کند و ما را ترغیب کرد که تصمیم بگیریم مجموعه مان را به سیستم نیکراد مجهز کنیم. افزایش دقت ، کاهش خطا و ذخیره زمان از نتایج بهره گیری محصولات نیکراد برای ما بوده است.
 
نصب و پیاده سازی محصولات نیکراد آسان است و همچنین در دسترس بودن اطلاعات و امکان دسترسی سریع به آنها از دیگر نکات مثبت آنها محسوب می شود. یکی از قابلیت های چشمگیر محصولات نیکراد امکان ثبت وقایع گذشته در تاریخ روز است.

نیکراد سیستمی است با کاربری بسیار آسان. استفاده از این سیستم نتایجی را برای شما به ثمر می رساند که تصورش را هم نمی کردید.

ح. دهلوی ، مدیر مالی

شرکت نیپاک

ارائه تجهیزات پزشکی برای مراکز درمانی و بیمارستانی

”سیستم نیکراد بگونه ای طراحی شده که گویی این محصول برای ما سفارشی شده است“

در ابتدا نیاز به سیستمی داشتیم که اعضای واحد بازرگانی قادر باشند به تنهایی به آن وصل شوند. در پی آن همچنین احتیاج به سیستمی که بتوان از راه دور به آن وصل شد برای ما ضروری به نظر می رسید. به علاوه از آنجاییکه مجموعه ما مجموعه ای جوان بوده است و اعضای آن بصورت سلیقه ای عمل می کردند نیاز به نرم افزاری که یکپارچه باشد و کاربرانش را وادار به عمل با یک روش واحد کند به شدت احساس می شد.  

محصولات شرکت نیکراد همیشه در نگاه اول از لحاظ کیفی در رتبه بالاتری در مقایسه با رقبا قرار داشته است. ما محصولات نیکراد را به دلیل قیمت مناسب آنها و ارائه سرویس بهتر شرکت نیکراد نسبت به شرکت های مشابه انتخاب کردیم. نرم افزار نیکراد برای تمام راهکارهایی که ما تا به حال نیاز داشته ایم مورد استفاده قرار گرفته است. مراحل گردش کار ، یکپارچه بودن سامانه ثبت رویدادها در هر زمان در پرونده شخص مورد نظر ، وجود دپارتمان ها و دسته بندی اشخاص بر اساس تخصصی که دارند از جمله امکانات مطلوب این نرم افزار به شمار می آید. امکاناتی که در پرونده ها و فرم ها فراهم شده است به ما این امکان را داده است تا پرونده و موضوعات را خودمان ایجاد کنیم و رویدادهایی را به نحوی با آنها مرتبط کنیم که گویی این محصول برای ما سفارشی شده است.

نرم افزار شرکت نیکراد برای ما نرم افزاری بسیار خوب و موفق بوده است و نظم در کار را برای ما به ارمغان آورده است. نظم پلی است برای موفقیت. نیکراد با بخشیدن این نظم به ما سبب شده است تا ما کمترین خطایی را تجربه نکنیم. 

ع. اسکندر پور ، مدیر عامل

داده پردازی پایا افزار

ارائه دهنده انواع سرور و تجهیزات شبکه به موسسات بزرگ نظیر بانک ها ، شرکت نفت و غیره

”راهکارهای نیکراد به اطلاعات ما نظم داد و کمک کرد که شرکت به نحو بهتری مدیریت شود“

پشتیبانی و خدمات مشتری شرکت نیکراد سبب شد تا ما نرم افزار این شرکت را جایگزین نرم افزار پیشین که مربوط به شرکتی دیگر بود کنیم. 

راهکارهای نیکراد به اطلاعات شرکت ما نظم داد و  کمک کرد که شرکت به نحو بهتری مدیریت شود. راهکارهای نیکراد شرایطی را برای ما فراهم کرد که از وابستگی ما به شرکت کم شود. ما در جریان کار با نرم افزارهای نیکراد پی بردیم که تا چه اندازه کار کردن با آنها ساده و راحت است و در آن سرعت دسترسی به اطلاعات به میزان قابل توجهی بالاست. گزارش گردش ارزی ، سرعت گزارشگیری که از امکانات خوب نرم افزار نیکراد هستند ما را در زمینه های مختلف بطور چشمگیر یاری کردند.

ش. عراقی ، مدیر مالی

شرکت شیمبار

پيمانكاري تصفيه خانه آب و فاضلاب

”آموزش و یادگیری مجموعه سیستم های نیکراد در مدت کوتاهی انجام می پذیرد“

نرم افزار سیستمی قبلی که ما از آن بهره می جستیم قدیمی و تحت سیستم عامل های قدیمی قابل راه اندازی بود. همچنین ار آنجاییکه آن پیچیده بود ما به فکر تغییر دادن نرم افزارمان افتادیم. به علاوه نیاز به وارد شدن در بحث تولید و بهای تمام شده از دیگر دلایلی بود که ما در این تصمیم مصمم تر شدیم. ما به نرم افزاری نیاز داشتیم که کاربری ساده ای داشته باشد و اطلاعات را شفاف کند. به این ترتیب بود که ما نرم افزار سیستمی نیکراد را برگزیدیم.  
 
در نرم افزار نیکراد دسترسی خوبی به ابزارهای گزارش گیری فراهم شده است و این سیستم توانمند عمل میکند. همچنین سرعت پردازش در نرم افزار نیکراد بالا است. وارد کردن اطلاعات در نرم افزار های سیستمی نیکراد کاری راحت است و آموزش و یادگیری آن به سرعت انجام می پذیرد. راه حلی که در سیستم نیکراد برای مشکل اختلافات حساب های افراد بیرون سازمانی پیاده سازی شده است بسیار کاربردی است.

نیکراد نرم افزاری است با قدرت بسیار زیاد و در عین حال با کاربری آسان. بکارگیری این نرم افزار کمک می کند تا در وقت شما صرفه جویی شود.

پ. خرمی ، مدیر مالی

شرکت آلفام

تولید کننده رادیاتورهای آلومینیومی

”نیکراد را به همه توصیه میکنیم“

ما از آن جهت به نرم افزارهای نیکراد روی آوردیم که احتیاج داشتیم داده های ما را یکپارچه کند و توسط آن بتوانیم به جمع آوری اطلاعات افراد بیرون سازمانی بپردازیم.

ضمائم ، بخش آرشیو و بایگانی ، تقویم و تابلوی اعلانات از امکانات خوب تعبیه شده سیستم نیکراد هستند. از فوائد استفاده نرم افزارهای نیکراد می توان به تحت وب بودن ، سرعت بالا ، نبود و یا عدم خرابی سیستم ، سادگی سامانه و آرامش روانی کاربر هنگام کار با آن اشاره کرد.

کاهش انباشت کاغذهای بایگانی و همچنین جمع آوری اطلاعات در یک مجموعه برنامه از دستاوردهای استفاده از نرم افزارهای نیکراد برای ما بوده است. نیکراد را به همه توصیه میکنیم.

م. رحیمی ، مدیر توسعه فروش

شرکت بهریزان

تولید کننده یراق آلات

”به کمک نیکراد توانسته ایم با افزایش رضایتمندی مشتریانمان تصمیم های بلند مدت بگیریم و با اتکا به آنها سهم بزرگی از بازار جهانی را به خود اختصاص دهیم“

ما قبل از اینکه از نیکراد استفاده کنیم با مسائلی از قبیل آشفتگی سازمانی ، تداخل موارد درخواست و تداخل عملکرد پرسنل روبرو بودیم و نیاز داشتیم نرم افزاری داشته باشیم که از طریق آن بتوانیم سفارشات مشتریان و تحویل کالا به آنها را ثبت و مدیریت کنیم. همچنین نرم افزار مورد نظر می بایست راهکاری برای تحویل کالا از انبارهای مختلف را به مشتریان در اختیار ما قرار می داد و برنامه ریزی این امر را برای ما ممکن می ساخت و سرعت این مکانیسم را بالا می برد.

امکان ثبت رویداد در نرم افزار نیکراد کمک شایانی در رابطه با پاسخگویی به سلیقه های متفاوت مشتریان به ما کرد. همچنین فرآیند اتوماتیک گردش کار ، بخش دپارتمان ها و فرم های پویا از امکانات مفید برنامه بودند که به طور چشمگیری در موارد مختلف ما را یاری کردند. در نرم افزار نیکراد جابجایی کارمندان درون سازمان باعث افزایش عملیات فرآیندهای شرکت نمی شود. چنین موردی از نکات قابل توجه این نرم افزار است. 

افزایش رضایتمندی مشتریان ، تحویل به موقع کالا به مشتری ، کاهش هزینه های سازمانی ، افزایش دقت عملکرد پرسنل و تصمیم گیری های دقیق همگی از مواردی هستند که پس از استفاده از نرم افزار نیکراد تاثیر مستقیم بر موفقیت سازمان گذاشته اند و این امر به دلیل امکانات گزارشگیری دقیق این نرم افزار تحقق پیدا کرده است.   
 
نیکراد را به این علت که استرس و دقدقه های مدیریتی ما را کاسته است دوست داریم. ما به کمک نیکراد توانسته ایم با افزایش رضایتمندی مشتریانمان تصمیم های بلند مدتی را برای سازمانمان بگیریم که با اتکا به آنها در عرصه بازار جهانی سهم بزرگی را به خود اختصاص دهیم.

ت. همیلتون ، مدیر فروش

مکس کیوتی

تولید قطعات هیدرولیک و پنوماتیک

”نیکراد پاسخگوی تمام نیازها بوده و توسط آن تمام اطلاعات تحت کنترل شماست“

نیاز به دسترسی به اطلاعات و امکانات گزارشگیری و همچنین سیستمی که اطلاعات ما را یکپارچه کند ما را به سمت استفاده از محصولات نیکراد سوق داد.  

اینکه این مجموعه دارای یک راهنمای جامع می باشد و کابری آن ساده است و امکانات مختلف آن به آسانی در دسترس می باشد گویای این مطلب است که این نرم افزار نکات خوب زیاد دارد. از امکانات خوب نرم افزار نیکراد بخش انبار ، نمودارهای مقایسه ای فروش و قابلیتهای خاص بخش خزانه داری و فرمول تولید آن است.

این نرم افزار به ما کمک کرده که بتوانیم اطلاعاتمان را پیرامون یک موضوع خاص براحتی جمع بندی کنیم و در مورد یک تصمیم مشخص ، ساده تر و سریعتر از پیش به نتیجه برسیم. نیکراد پاسخگوی تمام نیازهای شما می باشد و توسط آن تمام اطلاعات تحت کنترل شماست.

م. امینی ، مدیر مالی

شرکت ماد الکتریک

تولید کننده قطعات سرامیک صنعتی

”نیکراد برای شرکتها ایده ای بهینه و مناسب است“

از آنجاییکه ما نیاز به نرم افزاری داشتیم تا به کمک آن بتوانیم اطلاعاتمان را یکپارچه کنیم و امکان گزارشگیری بر روی آنها را برای ما فراهم کند ، به محصولات نیکراد روی آوردیم. استفاده از این سیستم باعث شد تا اطلاعات ما منسجم تر از پیش شود و از تفرق آن کاسته است. 

کاربری آسان سیستم های نیکراد ، امکانات متنوع گزارشگیری و عدم وجود خرابی در آنها و همچنین پشتیبانی بسیار عالی شرکت نیکراد از محصولاتش از نکات حائز اهمیت این نرم افزار سیستمی است. نیکراد برای شرکتها ایده ای بهینه و مناسب است.

خ. خضرایی ، مدیر مالی

شرکت ساتراپ

بازرسي فني صنعت ريلي كشور

”نیکراد به شما کمک می کند نگران چیزی نباشید“

ما برای مکانیزه کردن امور و همچنین جمع آوری اطلاعات و یکپارچه کردن آنها نیاز به یک نرم افزار سازمانی داشتیم تا امکان رسیدن به این اهداف را میسر کند. از این رو نرم افزار نیکراد را برگزیدیم.
 
از جنبه های مثبت این نرم افزار می توان به نصب ساده آن ، کارامد بودن سیستم ، سهولت دریافت و ثبت اطلاعات مشتریان در سیستم و کنترل و نظارت دقیق سیستم بر ثبت مجدد اطلاعات اشاره کرد. همچنین بخش خرید و فروش و امکان گزارشگیری در تمامی مراحل از موارد موثر این نرم افزار هستند.  

از زمانی که ما از نرم افزار سازمانی نیکراد استفاده می کنیم ، اطلاعات دقیق و جامعی از مشتریان بیرون سازمانی داریم و کنترل موجودی کالاها به نحو بهتری انجام می پذیرد. نیکراد راحت است و به شما کمک می کند نگران چیزی نباشید.

ل. عیوض خانی ، مدیر فروش

شرکت میلان کالا پلاست

ارائه ماشين آلات صنعت تزریق پلاستيكPowered by Nikrad Enterprise Gateway

Copyright © 2019 Nikrad Hypersystems
All rights reserved