نسخه رایگان نرم افزار حسابداری نیکراد اکانتینگ (پکیج سودآور)
با امکانات گسترده بدون محدودیت زمانی و یا حجمی

دیدگاه ما

نیکراد به عنوان پیشاهنگ ارائه راه حل های مدیریتی نوین و متعدد در کشور ، به این دیدگاه رسیده است که باید برای باری دیگر گامی موثر و قابل توجه بر دارد. گامی بلند در راستای ایجاد شرایط مناسب برای تغییر رویکرد کسب و کارها در جهت استقرار ساختار مدیریتی بهتر و ارتقاء یافته. گامی در جهت برقراری امکان بهره مندی عمومی از یک سیستم مدیریتی جامع و کارامد.

رایگان!

آنچه که به رایگان ارائه می شود ، عبارتست از نگارش Free سیستم جامع مالی و تجاری تمام اتوماتیک سودآور که با امکانات گسترده ، کیفیت بسیار عالی ، کاربری آسان و بدون محدودیت زمانی و حجمی به کاربران گرامی تقدیم می گردد. کلیه کسب و کارها ، اشخاص حقیقی و حقوقی ، شرکت ها ، سازمان ها ، دانشجویان ، حسابداران و حتی موسسات خدمات مالی و حسابرسی می توانند سیستم مذکور را به صورت رایگان دریافت و استفاده نمایند.

شرایط

شروط لازم الاجرا عبارتند از پایبندی کاربران به قواعد و شرایط کلی شرکت نیکراد و همچنین ارائه اطلاعات هویتی صحیح و واقعی در صورت نیاز به دریافت خدمات جانبی و یا ارتقاء سیستم ها. چرا که نیکراد علاقمند به ارائه خدمات موثر و منظم در قالب یک بستر مدیریت شده و سازمان یافته است. نرم افزار مذکور بدون نیاز به ثبت نام در سایت و همچنین بدون وابستگی به قفل نرم افزاری به کاربران اعطاء می گردد.

پشتیبانی

کاربران می توانند با استفاده از راهنمای آموزشی سیستم و همچنین مقالات کاربردی ارائه شده در پایگاه دانش ، مستقلا در جهت نصب و راهبری نرم افزار اقدام نمایند. در این نرم افزار مکانیسم های قدرتمندی به منظور بهینه سازی و اشکال زدایی خودکار اطلاعات در صورت بروز مشکلات فنی احتمالی تعبیه شده است. کاربران در صورت تمایل به دریافت خدمات پشتیبانی فنی ، کارشناسی ، مشاوره و ... می توانند در جهت خریداری نسخه های تجاری سیستم ها با امکانات کامل تر اقدام نمایند.

شروع به کار

اینجا نقطه شروع است. ما علاقمندیم که سالیان متمادی همراه شما باشیم.دانلود نسخه 8/2

راهنمای نصب

نسخه قابل نصب را دانلود و اجرا نموده و ضمن معرفی محل نصب نرم افزار ، مراحل نصب برنامه را پیش ببرید. در نظر داشته باشید که چون نرم افزار به صورت دانلود از اینترنت دریافت می گردد ، احتمال دارد که ویندوز در همان ابتدای اجرای برنامه نصب ، مانع شده و پیغامی شبیه به تصویر زیر نمایش داده شود. در این صورت بر روی کلمه ای نظیر More info کلیک و پس از آن فرمان Run Anyway را اجرا کنید:
به طور کلی در پایان فرایند نصب ، راهنمای مربوط به نحوه آماده سازی ویندوز اجرا می شود که مطالعه آن جهت انجام اقدامات مربوطه ضرورت دارد. برنامه نصب دو شورتکات می سازد که یکی از آنها برای دسترسی به راهنمای آموزشی سیستم است و مطالعه آن اهمیت زیادی دارد.
توجه: از آنجایی که در هر بار اجرای نرم افزار ، فونتهای مورد نیاز به صورت خودکار بارگزاری می شوند ، در برخی مواقع احتمال دارد که ویندوز و یا آنتی ویروس مانع اجرای برنامه شده و آن را freeze کند. در این حالت برنامه فریز شده را ببندید و پس از چند ثانیه ، مجددا برنامه را اجرا کنید. همچنین ضرورت دارد که آنتی ویروس خود را به روز رسانی نموده و فولدر محل نصب برنامه را در فهرست استثنائات (Exclusions) اضافه نمایید.
Powered by Nikrad Enterprise Gateway

Copyright © 2024 Nikrad Hypersystems
All rights reserved